Sky Blue Bobblehead Bunny

22 lutego 2013

The Versatile Blogger

The Versatile Blogger

To pierwsza nominacja jakąkolwiek dostałyśmy. Prawdę mówiąc, to bardzo się cieszymy z tego powodu i dziękujemy bardzo za nominację: Kei, Sherleen, Maknae Star, Hira, Marysia Nowak.
Właściwie to nawet jesteśmy tym zaskoczone. Nie spodziewałyśmy się ani trochę, że ktoś nas może nominować. Jesteśmy wdzięczne tym osobom. 
Musimy się przyznać, że w pewnym momencie poczułyśmy lekką dumę. 
Nie oczekiwałyśmy  jakiegoś zainteresowania naszym blogiem. Myślałyśmy, że od czasu do czasu ktoś skomentuje. Jednak okazuje się, że niektórych zaciekawiły nasze wymysły. 
To kolejny powód, dzięki któremu jesteśmy szczęśliwe.  To wspaniałe poczuć, że nasza praca jest zauważana. Dziękujemy jeszcze raz za nominację, oraz wszystkim odwiedzającym i komentującym, a innym autorom blogów życzymy sukcesów.


Zasady:
1. Podziękować nominującemu blogowi na jego blogu.
2. Pokazać nagrodę "The Versatile Blogger" u siebie na blogu.
3. Ujawnić 7 faktów dotyczących samego siebie.
4. Nominować 15 blogów, które Twoim zdanie na to zasługują. 
5. Poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów.

 Siedem faktów o Mańce:
1. Moim najukochańszym paringiem jest  2min. Może to dla tego, że uwielbiam Minho. Jednakże, sam paring jest dla mnie wyjątkowy. Wydaje mi się, zawsze taki subtelny, delikatny, wzruszający. Choi sprawia wrażenie zazwyczaj opiekuna Taemina. Ich relację sprawiają, że się rozpływam.

2. Wielbię angsty, ponieważ uwielbiam te emocję, które we mnie wywołują. Oczywiście, jeśli są dobrze napisane, to lubię też sobie popłakać.

3. Moim największym marzeniem jest wyjazd do Korei Południowej, pójście na koncert SHINee wraz z Zośką, oraz szczęśliwe życie z ludźmi których kocham. 

4. Z reguły nie mówię zbyt dużo. Oszczędzam w słowach. Niektóre dopowiedzi i uwagi, wolę zatrzymać dla siebie. Znajomi mówią, że jestem cicha i spokojna.

5. Nie znoszę, kiedy ludzie są zbyt pewni siebie, robią głupie rzeczy, żeby zdobyć popularność. 

6.Przyjaźń według mnie jest ważna. Przyjaźń jest dla mnie zaufaniem do drugiej osoby tak bardzo, że można się przed nią zwierzyć, powiedzieć jej o wszystkim. Jest to też wzajemne pomaganie sobie w potrzebie, stanie za sobą murem. 

7. Zaczęłam pisać, bo namówiła mnie do tego Zośka. Moich opowiadań, nigdy nie zamierzam pokazać nikomu z rodziny. Siedem faktów o Zośce:
1. Nie lubię gdy ktoś popełnia straszne błędy w pisowni i się tym nie przejmuje. Sama nie piszę idealnie, ale niektóre zasady są oczywiste i bywa, że błąd razi mnie w oczy. Kto ma pisać poprawnie po polsku, jak nie Polacy?

2. Zawsze pisałam jakieś opowiadania. Ostatnio znalazłam historyjkę na kilkanaście stron z klasy 2 albo 3 podstawówki. Później bazgroliłam opowiadania na lekcję polskiego. Zawsze miałam jakiś swój zeszycik, w którym coś pisałam. Tematyka SHINee wkradła się w gimnazjum, wtedy zaczęłam pisać opowiadania dla koleżanek. W końcu namówiłam Mańkę i postanowiłyśmy założyć bloga. Myślę, że to nie zła decyzja.

3. Moim ulubionym paringiem jest JongKey. Lubię ich relację, które czasem bywają zabawne. 
Wielbię najbardziej Jonghyuna. Uwielbiam jego głos, charakter i wygląd. Podoba mi się, że pomimo tego, iż bywa cwaniaczkiem to w środku jest wrażliwy. Natomiast Key i ta jego fashionistyczna oraz ummowata natura, sprawiają, że mam wrażenie, iż  dobrać się lepiej nie mogli i stawiam na ten paring.

 4. Jestem gadatliwa jeśli kogoś znam, ale przy obcych nie potrafię wydusić słowa. Czasem zawstydzenie mnie paraliżuje. Towarzyszy mi wrażliwość, która już mnie męczy. Łatwo doprowadzić mnie do płaczu, nawet głupim słowem. Żeby uchronić swoją psychikę nie czytam wielu angstów.

5. Jestem niezorganizowaną marzycielką, która odkłada wszystko na ostatnią chwilę. 

6. Bardzo łatwo przywiązuje się do ludzi i mogę zrobić dla danej osoby bardzo wiele.
    Jeśli ktoś zrobi mi coś złego to jestem pamiętliwa, aż za bardzo.

7. Nie jestem odważna jest dużo rzeczy, których się boję. Bardzo rzadko decyduje się na coś szalonego. Nie mogę patrzeć na krew, czuję lęk na widok ran. Nie lubię ciemności.
11. Kashi
12. Shimi 
13. Prince


Pozdrawiamy
Mańka i Zośka

3 komentarze:

 1. Dziękuję za nominację ^^ Tylko mała uwaga: dajcie pod nazwami linki do blogów, bo nie każdy wie o jaki może chodzić ^^
  Należała wam się ta nominacja, dziewczyny ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za nominację :*
  Gdy tak patrzę na pozostałe osoby, jakie ją dostały, dochodzę do wniosku, że jakoś tam nie pasuję xD
  Pozdrawiam ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja także chciałam was nominować ;))
  http://jongkey-love-pain.blogspot.com/p/the-versatile-blogger.html

  OdpowiedzUsuń