Sky Blue Bobblehead Bunny

SPAM


 SPAM


Tutaj możecie pisać co chcecie. Uwagi dotyczące bloga, autorów, pomysłów.
Jeśli wam się coś nie podoba, lub wręcz przeciwnie lubicie naszego bloga, piszcie śmiało!
Chcielibyście o coś zapytać? Podzielić się swoją twórczością?
Tutaj właśnie możecie to zrobić! 
Zachęcamy do wklejania tutaj linków waszych blogów.


                                                                                                                    ~Mańka i Zośka

5 komentarzy:

 1. Zapraszam do siebiee, yoru-ni-sasayaku.blogspot.com :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Byun Baekhyun jest dość niezdarnym policjantem, który postanawia kontynuować pracę swojego ojca, który przez nią zginął. Brzydzi się przemocą i każdym przestępcą, jakiego ma okazję złapać. Co więc się stanie, kiedy na jego drodze pojawi się niebezpieczny, najlepszy w swoim fachu morderca, któremu będzie zawdzięczał życie?

  Zapraszam shi-no-hitomi.blogspot.com ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Taemin ma niesamowite szczęście. Unika wypadków, albo wychodzi z nich cało, wygrywa w grach losowych. Uważa, że to dzięki jego intuicji, jednak szybo wykorzystuje swoje umiejętności do pomocy ludziom, których spotykają nieszczęśliwe wypadki - klątwy. Nigdy nie myślał o tym zajęciu poważnie, dopóki nie zawitała do niego młoda badaczka, która poprosiła go o pomoc przy swoim projekcie, którego tematem są niewyjaśnione klątwy. Taemin zobowiązuje się zdobyć dla niej dziewięć przedmiotów, których historia łączy się z wieloma wypadkami. Będzie musiał zająć się tymi zadaniami wraz z bratem pracodawczyni - Minho.

  http://kpopgang.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam,

  zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w promowaniu Magazynu Asia on Wave, który jest jedynym pismem w Polsce, traktującym nie tylko o Japonii, ale i o innych krajach azjatyckich.

  Nie prosimy o nic wygórowanego, jedynie o wspomnienie na stronie/facebooku o naszym magazynie, wstawienie zdjęcia i odnośnika do strony internetowej.

  To jeden z ostatnich apeli, aby utrzymać się na polskim rynku i dalej móc pisać o tym, co nas interesuje. To wszystko dla fanów, taka jest nasza dewiza. Kto wie, może i z Waszym ukochanym zespołem uda się przeprowadzić wywiad?

  Proszę o odpowiedź, nawet jeśli będzie negatywna.

  Pozdrawiam

  Justyna Wypiorczyk
  Dziennikarz AoW
  ----------------
  STRONA OFICJALNA: http://magazyn-aow.pl/
  E-MAIL: info@magazyn-aow.pl
  FACEBOOK: http://www.facebook.com/MagazynAoW

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz tutaj świetne opowiadania i mimo że najbardziej na świecie kocham JangTae to twoje a właściwie wasze opowiadania o 2min bardzo przypadły mi do gustu >_< są takie słodkie i urocze że człowiek rozpływa się przed ekranem komputera. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo weny oraz zapraszam do mnie na my-dream-is-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń